SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dosa 12511077
nr 1251 1077
Dosa
sterling silver/emalj/porslin. Diameter: 8 cm. Bruttovikt: ca 134 g
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:31:46
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
29 apr
Läs mer om Silver